Roční předplatné pro vstup do všech kurzů

E-Univerzity

Od 1.9.2009 je možné si zakoupit roční vstup do všech kurzů E-Univerzity. Cena ročního vstupu do E-Univerzity je 1 800Kč pro účastníky z ČR a 96 euro pro slovenské studenty (popř. dle aktuální nabídky - slevové akce). Student, který si objedná a uhradí tento cenově výhodný balíček, získá vstup do všech kurzů E-Univerzity, a to jak do stávajících kurzů, tak do kurzů, které budou postupně (po dobu platnosti zakoupeného ročního vstupu) přidávány do nabídky E-Univerzity. Po uplynutí 1 roku je student ze všech kurzů automaticky systémem vyškrtnut. Doba pro vstup je započítávána od data schválení objednávky, roční předplatné není limitováno koncem kalendářního roku. Zakoupíte-li si předplatné 15.3.2010 (v ten den je schválen vaše objednávka), pak váš přístup do E-Univerzity končí dnem 15.3.2011.

Postup pro objednání ročního předplatného

  • Pro objednání ročního předplatného je třeba být registrovaným studentem E-Univerzity. Registrace do E-Univerzity je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Postup, jak se registrovat do E-Univerzity, naleznete v rubrice Pokyny ke studiu v hlavním menu.
  • Pokud jste se již registrovali, přihlaste se do E-Univerzity pod svým uživatelským jménem a heslem.
  • V dalším kroku je třeba si roční předplatné objednat. Klikněte na rubriku Objednávka kurzů, zde vyberte položku „Roční předplatné do všech kurzů“, dále postupujte dle pokynů, které naleznete v této rubrice. Je to velmi jednoduché.
  • Jakmile provedete objednávku, obdržíte emailem výzvu k platbě/proforma fakturu a tedy všechny potřebné údaje pro provedení úhrady předplatného/objednávky - číslo účtu, variabilní symbol apod.
  • Jakmile bude platba připsána na náš účet, budete zapsáni do všech kurzů a bude vám vystaven (a zaslán na váš email) daňový doklad - faktura za provedenou platbu.
  • Platbu kurzovného lze provést bezhotovostním převodem nebo složenkou (studenti ze SR mohou platbu realizovat pouze bezhotovostním převodem jako zahraniční platbu OUR!!Nebo vkladem v hotovosti v některém bankovním ústavu, nelze využívat služby Slovenské pošty, která mění variabilní symboly zadané plátcem, a platbu pak není možné identifikovat - schválení objednávky se tak zbytečně prodlužuje). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a příjmení, identifikace Vaší platby bude tak pružnější a lépe dohledatelná. Ve vlastním zájmu dbejte o správné zadání variabilního symbolu a správné částky. Pokud platba nebude identifikována, může být vrácena zpět na váš účet. Objednávka bude dále vedena jako neuhrazená a kurz vám nebude zpřístupněn.
  • O zápisu do kurzů a možnosti zahájit studium budete informováni emailem.
  • Poté postupujte podle pokynů, které naleznte zde

Doufáme, že tuto nabídku uvítáte a využijete. I nadále je zachována možnost koupit si libovolný počet kurzů. E-Univerzita se snaží do praxe implementovat podněty, které získáme zpětnou vazbou od našich studentů, přičemž naší prioritou a snahou je přinášet vzdělávání dostupné, přínosné a na vysoké odborné úrovni.

Pokud máte dotaz, na který jste ve výše uvedených pokynech nenašli odpověď, kontaktujte naše studijní oddělení: studijni.oddeleni@euniverzita.eu; +420 777 959 869.

Naposledy změněno: Čtvrtek, 29. březen 2012, 02.17